Spin Room

Nowoczesna strona polityki.

Ta prezentacja dobrze podsumowuje rok 2012 w polityce

Posted on | Styczeń 7, 2013 | 1 Comment

Kampania 2012 będzie jeszcze bardzo długo analizowana przez ekspertów – przede wszystkim konsultantów politycznych  – pod względem zastosowanych w niej nowych rozwiązań technologicznych. Przede wszystkim Republikanie będą ją bardzo długo analizować, aby zrozumieć jakie błędy popełnili. 

Firma EngageDC, specjalizująca się w polityce online zaprezentowała niedawno długą, 94 slajdową prezentację dotyczącą kampanii internetowej Obamy w 2012 roku. Nie ma tam przełomowych, nowych informacji, ale jest to doskonała synteza tego wszystkiego, co już teraz wiemy o tej kampanii. Prezentacja nosi nazwę „Inside The Cave” (Cave to w slangu wewnętrznym sztabu Obamy nazwa departamentu analitycznego).

Całą prezentację można ściągnąć ze strony firmy. Całość najlepiej pokazuje, że Romney w tej grze – zwłaszcza w modelowaniu wyników, zbieraniu i analizowaniu informacji – nie miał żadnych szans.

Comments

One Response to “Ta prezentacja dobrze podsumowuje rok 2012 w polityce”

 1. Brenton1992
  Maj 28th, 2017 @ 02:50

  This article is on 12 spot in google’s search results,
  if you want more visitors, you should build more backlinks to your
  website, there is one trick to get free, hidden backlinks from authority forums, search on youtube; how to get hidden backlinks
  from forums

Leave a Reply